אל תפלו ברשת!

לקבלת הצעת מחיר עבור התקנת רשתות מקצועיות להרחקת יונים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

הפתרון הנפוץ והיעיל ביותר בתחום הרחקת יונים הינן רשתות פוליאטילן שמונעות גישת יונים לחלל המוכרות גם כרשת יונים, רשת למניעת חדירת יונים וכו.
רשתות נגד חדירת יונים מותקנות ע"י חברות רבות בתחום הרחקת יונים ומתחומים אחרים ,המבטיחות שהרשת תעמוד לאורך שנים,
בפועל אלו רשתות מתוצרת סין או שווה ערך אשר אינן עמידות בפני קרני השמש משמע אינן מוגנות קרני UV , ואינן מאופיינות להרחקת יונים ע"י היצרן. 


אז כיצד לבחור רשת מתאימה, מקצועית ועמידה לאורך זמן? 

בבחירת רשת להרחקת יונים כמו בבחירת פתרון אחר להרחקת יונים  , חשוב לבדוק את פרטי היצרן , מפרט טכני של הרשת המפורסם והחתום ע"י יצרן הרשת ולא ע"י המתקין , תו תקן אירופאי, ואישור של מכון התקנים הישראלי.
כלל המסמכים האלה כוללים נתונים המעידים על איכות ומקצועיות הרשת. עקב מזג האויר הישראלי, רשת להרחקת יונים אשר אינה בעלת הגנה לקרני UV אינה עמידה לאורך זמן ותתפורר במהלך השנה הראשונה. 

לאילו נתונים יש לשים לב במפרט הטכני של היצרן?

ראשית לסוג החומר, יש הבדל עצום בין פוליאטילן רגיל לפוליאטילן בדחיסות גבוה, שכן המבנה המולקולרי של החומר שונה לחלוטין, פוליאטילן בדחיסות גבוה עמיד יותר וחזק יותר. יש לבדוק מהו כושר העמסה של הרשת למטר מרובע בק"ג. 
כלומר כמה ק"ג אפשר להניח על הרשת בשטח של 1 מ"ר מבלי שהרשת תיקרע, נתון זה מגדיר את חוזקה של הרשת, יש לבדוק שהרשת מיוצרת עם מייצב הגנה מפני השמש וחימצון, ושהרשת עומדת בתקן אש והחשוב מכל, 
יש לבדוק את משך האחריות של היצרן ולא של חברה המתקינה אשר כוללת אחריות מפני התפוררות הרשת בחשיפה לשמש.

חשוב לבדוק את כל הנושאים הללו על מנת שתוודאו שכך תקבלו תמורה מלאה לכספיכם ושהרשת נגד חדירת יונים תהיה בעלת עמידות לאורך שנים. אל תסתפקו באמירה כגון "אני מתקין רשת פוליאטילן" תבדקו את הנושא ואת אמינות האימרה ורק אחרי זה תחתמו על הזמנת עבודה.

להלן מספר תמונות הממחישות התקנת רשתות  למניעת חדירת יונים שהתפוררו בשמש בתקופה של עד שנה אחת בלבד.

 

 

לשיחת יעוץ ותיאום פגישה נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם