הרחקת יונים באשקלון

חברת יונאקס הנמצאת באשקלון מבצעת הרחקת יונים בכל אזורי הארץ, הכנסו עוד היום לאתר לקבלת טיפול איכותי ומהיר

היונים מפיצות מחלות והן מסוכנות לחיי ובריאות האדם וכמו כן הן מסוכנות לבריאותן של חיות הבית. היונים מפרישות לשלשת בכמות עצומה וכדאי לדעת כי בלשלשת של היונים מתחבאים חיידקים וטפילים שונים לכן אין לגעת בלשלשת בידיים חשופות וחשוב להרחיק את היונים מסביבת המגורים הקרובה. אם לא די בכך, הרי היונים מקננות בלהקות גדולות והן מפריעות ועושות רעש רב. כאשר מחפשים פתרונות מקצועיים של הרחקת יונים באשקלון , יש לפנות רק לחברה מקצועית ובעלת וותק בענף כדי לקבל ייעוץ וכדי להתקין פתרונות יעילים ואפקטיביים.

נוכחות יונים – סכנה בריאותית

בשנים האחרונות ניתן למצוא מגוון פתרונות להרחקת יונים אך חשוב להדגיש לא כולם יעילים ואפקטיביים. חברה מקצועית ומנוסה תציע לכם על פי רוב פתרונות פיסיים שבאמת עובדים כמו התקנת רשתות, דוקרנים ומערכת קפיצים ייחודית להתקנה על גגות, מעקות ואדני חלונות. קיימיםן פתרונות נוספים כגון בובות דמה, מכשירים אולטראסוניים אך אלה נמצאו כלא יעילים בתקופה של שנה ומעלה, לאחר שהיונים מתרגלות לצליל/תדר ולנוכחות הבובה שאינה מהווה עליה איום ושבות למקום לקנן.

יודגש כי אין תחליף לרשתות ולפתרונות כמו דוקרנים מנירוסטה ומערכות קפיצים. את הרשת ניתן להתקין על גבי מסתורי כביסה, בין מבנים, על הגג ובכל מקום אחר בו זה אפשרי. רשתות פוליאטילן HDPE עם הגנה מפני קרני UV, נחשבות לסוג הרשת האיכותית ביותר ולפתרון היעיל ביותר, כיוון שהן מונעות ביעילות מרבית את מעוף היונים למקום המסתור בהן הן מעוניינות לקנן ולהסתתר. עם זאת, חשוב לבחור חברה מקצועית שמנוסה בהתקנת רשתות איכותיות מאחר ויש לבצע התקנה מקצועית ויעילה עם רשתות בעובי גידים המתאים למקום.

 הרחקת יונים באשקלון – אחריות עד 10 שנים

אם אתם מחפשים פתרון מקצועי להרחקת יונים באשקלון עם אחריות למשך שנים ארוכות עליכם לפנות לחברה מקצועית ומובילה בלבד. רק חברה מנוסה תציע אחריות עד 10 שנים ואתם תזכו לשקט נפשי, לעבודה מקצועית ובעיקר לפתרון אפקטיבי כנגד מפגעי ומטרדי היונים. כדאי לדעת כי אין תחליף להתקנת רשתות פוליאטילן  כל עוד מוודאים כי הרשת עשויה מ 100% פוליאטילן עם הגנה מפני קרני UV כפי שמפורט במפרט הטכני של הרשת. גם הדוקרנים מנירוסטה נחשבים לפתרון יעיל להרחקת יונים ממעקות ואדני חלונות, כיום ניתן להתקין גם מערכת קפיצים חדשנית שנחשבת לפתרון אסתטי נעים יותר לעין.

יונאקס – הרחקת יונים מקצועית ובלעדית – אחריות עד 10 שנים!
חברת יונאקס נוסדה בשנת 2001 והינה יבואנית ומתקינה פתרונות בלעדיים ומקצועיים בתחום הרחקת יונים. 
אנו נציגים בלעדיים של חברת EQUIPESCA הברזילאית, אשר ידועה כמובילה בייצור רשתות בתחום הרחקת יונים למעלה מ-50 שנים.
חברת יונאקס מעסיקה 4 צוותי מתקינים המספקים שירותים בפריסה ארצית, כלל הצוותים עברו הכשרה ע"י גורמים בינלאומיים , אשר מתאפיינת באופי התקנה יחודי,אסתטי המקנה עמידות ארוכת טווח לכלל הפתרונות.
לאחר מתן יעוץ ומתן הצעת מחיר ללקוח, בסיום ההתקנה ימסר כתב אחריות בגין ההתקנה הכוללת אחריות עד 10 שנים בגין הפתרונות ואיכות ההתקנה.  

מבין לקוחותינו, 
אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, עמיגור, דור אלון,משרד הבטחון, צה"ל,מקורות, תנובה, כרמית, עיריית אשקלון, עיריית באר שבע, עיריית קרית אונו וכו. 

לשיחת יעוץ ותיאום פגישה נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם