הרחקת יונים בדרום

חברת יונאקס מבצעת בהצלחה הרחקת יונים באיזור הדרום וגם בשאר הארץ, הכנסו לאתר לטיפול יעיל בבעיית היונים שלכם

יונים נוהגות לקנן בכל אזורי הארץ והן מפריעות, מטרידות ובעיקר מסוכנות בגלל המחלות שהן עלולות להפיץ. אם אתם סובלים מיונים ואתם גרים בדרום חשוב כי תבחרו בחברה מקצועית שמתמחה בפתרונות יעילים של הרחקת יונים בדרום. היונים נוהגות לקנן בלהקות וזוג היונים נוהג לשוב מדי עונת הקינון למקום בו קיננו בפעם האחרונה. לא ניתן להרחיק את היונים אלא אם בוחרים בפתרון מתקדם ואיכותי שמונע מהן אפשרות לעמוד על מעקות ואדני חלונות ופתרונות שמונעים מהם גישה למקומות מסתור במבנים. לכן, אם יש לכם רעפים שבורים בגג חשוב לתקן אותם ולהקשות על היונים למצוא מקום מסתור. אחד המקומות המועדפים על היונים הם מסתורי הכביסה ולכך יש פתרון יעיל באמצעות התקנת רשת פוליאטילן שמכסה את האזור ואינה מאפשרת ליונים כניסה.

נוכחות יונים – סכנה בריאותית

היונים מפיצות מחלות והן נושאות טפילים וחיידקים שונים. היונים ידועות כנשאיות של חיידקים המסוכנים לבריאות האדם לכן חשוב להרחיק אותן מסביבת המגורים ויש להימנע ממגע ישיר איתן. החיידקים והווירוסים שהיונים נושאות מסוכנים גם לחיות הבית. כמו כן, בלשלשת של היונים יש חיידקים וטפילים רבים שבמקרים קיצוניים עלולים להביא למחלות קשות כמו דלקת קרום המוח ואף למוות. לכן, כאשר מגלים כי יונים מקננות במבנה, על אדן החלון, בגג הרעפים, בחדר המדרגות, בפיר המעלית, במסתורי הכביסה ובכל מקום אחר, יש למהר ולהזמין שירות מקצועי של הרחקת יונים בדרום.

מגוון פתרונות יעילים

הרחקת יונים בדרום על ידי חברה מקצועית ומנוסה אפשרית על ידי התקנת רשתות פוליאטילן איכותיות שעמידות בפני מזג האוויר, לרבות גשם, אבק וקרינת UV. את הרשתות יש להתקין במקצועיות כדי למנוע כניסה של יונים וציפורים אחרות למסתורי הכביסה ולפתחים נוספים במבנה. התקנה מקצועית מבטיחה לכם פתרון יעיל ואפקטיבי לאורך שנים ארוכות. כמו כן, ניתן להתקין פתרונות יעילים כמו דוקרני נירוסטה, פתרון המיועד להרחקת יונים ממעקות ומאדני חלונות. פתרון אסתטי יותר אפשרי באמצעות התקנת מערכת קפיצים המורכבת מחוטים רוטטים שמונעים מהיונים לעמוד עליהם. יש לציין כי קיימים פתרונות נוספים כגון מכשיר אולטרא סוני אך יעילותם פחותה בהשוואה לפתרונות שהוזכרו קודם.

יונאקס – הרחקת יונים מקצועית ובלעדית – אחריות עד 10 שנים!
חברת יונאקס נוסדה בשנת 2001 והינה יבואנית ומתקינה פתרונות בלעדיים בתחום הרחקת יונים. 
אנו יבואנים בלעדיים של חברת EQUIPESCA הברזילאית, אשר ידועה ומובילה בייצור רשתות בתחום למעלה מ-50 שנים.
חברת יונאקס מעסיקה 4 צוותי מתקינים המספקים שירותים בפריסה ארצית, כלל הצוותים עברו הכשרה ע"י גורמים בינלאומיים , אשר מתאפיינת באופי התקנה יחודי,אסתטי המקנה עמידות ארוכת טווח לכלל הפתרונות.
לאחר מתן יעוץ ומתן הצעת מחיר ללקוח, בסיום ההתקנה תנתן כתב אחריות בגין ההתקנה הכוללת אחריות עד 10 שנים בגין הפתרונות ואיכות ההתקנה. 

מבין לקוחותינו, 
אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, עמיגור, דור אלון,משרד הבטחון, צה"ל,מקורות, תנובה, כרמית, עיריית אשקלון, עיריית באר שבע, עיריית קרית אונו וכו. 

לשיחת יעוץ ותיאום פגישה נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם