הרחקת יונים בהוד השרון

הרחקת יונים בהוד השרון

יונים נוהגות לקנן בכל אזורי הארץ והן מפריעות, מטרידות ובעיקר מסוכנות בגלל המחלות שהן עלולות להפיץ.
אם אתם סובלים מיונים ואתם גרים בהוד השרון, חשוב כי תבחרו בחברה מקצועית שמתמחה בפתרונות יעילים של הרחקת יונים בהוד השרון.
היונים נוהגות לקנן בלהקות והן נוהגות לשוב מדי עונת הקינון למקום בו קיננו בפעם האחרונה ולכן מומלץ לפנות לחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום הרחקת יונים על מנת להתקין פתרון מקצועי ויעיל שיתן מענה ארוך טווח למטרד.

סכנה בריאותית

היונים ידועות כנשאיות של חיידקים המסוכנים לבריאות האדם לכן חשוב להרחיק אותן מסביבת המגורים ויש להימנע ממגע ישיר איתן. החיידקים והווירוסים שהיונים נושאות מסוכנים גם לחיות הבית. כמו כן, בלשלשת של היונים יש חיידקים וטפילים רבים שבמקרים קיצוניים עלולים להביא למחלות קשות כמו דלקת קרום המוח ואף למוות. לכן, כאשר מגלים כי יונים מקננות במבנה, על אדן החלון, בגג הרעפים, בחדר המדרגות, בפיר המעלית, במסתורי הכביסה ובכל מקום אחר, יש למהר ולהזמין שירות מקצועי של הרחקת יונים בהוד השרון.

מגוון פתרונות יעילים

הרחקת יונים בהוד השרון שתבוצע על ידי חברה מקצועית ומנוסה תציע לכם פתרונות כגון רשתות פוליאטילן, דוקרני נירוסטה ומערכות קפיציות. בתחום הרשתות, קיימות מגוון רחב של רשתות פוליאטילן בתחום, אנא ודאו כי הרשת הינה בעלת הגנה מפני קרני UV אשר מקנה לה עמידות לתנאי מזג האויר הישראלי. התקנה מקצועית מבטיחה לכם פתרון יעיל ואפקטיבי לאורך שנים ארוכות. כמו כן, ניתן להתקין פתרונות יעילים כמו דוקרני נירוסטה, פתרון המיועד להרחקת יונים ממעקות ומאדני חלונות. פתרון אסתטי יותר אפשרי באמצעות התקנת מערכת קפיצים המורכבת מחוטים רוטטים שמונעים מהיונים לעמוד עליהם. יש לציין כי קיימים פתרונות נוספים כגון מכשיר אולטרא סוני אך יעילותם פחותה בהשוואה לפתרונות שהוזכרו קודם.

יונאקס – הרחקת יונים מקצועית ובלעדית – אחריות עד 10 שנים!
חברת יונאקס נוסדה בשנת 2001 והינה יבואנית ומתקינה פתרונות בלעדיים בתחום הרחקת יונים. 
אנו יבואנים בלעדיים של חברת EQUIPESCA הברזילאית, אשר ידועה ומובילה בייצור רשתות בתחום למעלה מ-50 שנים.
חברת יונאקס מעסיקה 4 צוותי מתקינים המספקים שירותים בפריסה ארצית, כלל הצוותים עברו הכשרה ע"י גורמים בינלאומיים , אשר מתאפיינת באופי התקנה יחודי,אסתטי המקנה עמידות ארוכת טווח לכלל הפתרונות.
לאחר מתן יעוץ ומתן הצעת מחיר ללקוח, בסיום ההתקנה תנתן כתב אחריות בגין ההתקנה הכוללת אחריות עד 10 שנים בגין הפתרונות ואיכות ההתקנה. 

מבין לקוחותינו, 
אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, עמיגור, דור אלון,משרד הבטחון, צה"ל,מקורות, תנובה, כרמית, עיריית אשקלון, עיריית באר שבע, עיריית קרית אונו וכו. 

לשיחת יעוץ ותיאום פגישה נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם