הרחקת יונים בחיפה

לקבלת יעוץ מקצועי להרחקת יונים בחיפה , צרו עמנו קשר

היונים וטפיליהן ידועות כמפיצות מחלות ויוצרות נזקים הן לבני אדם , לחיות ולרכוש. היונים מפרישות לשלשת בכמות גדולה בעלות חומציות ברמה גבוהה הפוגעת גם ברכוש. מלבד הנזק הן יוצרות רעש רב הפוגעות באיכות החיים. כאשר מחפשים פתרונות מקצועיים עבור הרחקת יונים בחיפה יש לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום הרחקת יונים כדי לקבל ייעוץ והכוונה כדי להתקין פתרונות יעילים ואפקטיביים שיספקו מענה לטווח ארוך.

פתרונות יעילים עם אחריות ארוכת טווח

בשנים האחרונות ניתן למצוא מגוון פתרונות להרחקת יונים אך לא כולם יעילים שיספקו מענה לטווח ארוך עם אחריות. יש בשוק פתרונות של באמצעות מכשירים כמו מכשירי לייזר ומכשירים אולטרא סוניים אך חברה מקצועית ומנוסה תציע לכם על פי רוב פתרונות יעילים כגון התקנת רשתות, דוקרנים ומערכת קפיצים ייחודית המספקים פתרון לטווח ארוך שינתן בכתב אחריות.

יודגש כי אין תחליף לרשתות ולפתרונות כמו דוקרנים ומערכות קפיצית. את הרשת ניתן להתקין על מסתורי כביסה, בין מבנים, על הגג , בפירים וזאת תספק פתרון אסתטי ולטווח ארוך. רשתות פוליאטילן  HDPE נחשבות לסוג הרשת האיכותית ביותר ולפתרון היעיל ביותר, כיוון שהן מונעות ביעילות מרבית את חדירת היונים לחלל בהן הן מעוניינות לקנן ולהסתתר. עם זאת, חשוב לבחור חברה מקצועית שמנוסה בהתקנת רשתות מאחר ויש לבצע התקנה מקצועית ויעילה עם רשתות בעובי גידים וגודל המעויין המתאים למקום.

 הרחקת יונים בחיפה – אחריות עד 10 שנים

אם אתם מחפשים פתרון מקצועי להרחקת יונים  בחיפה עם אחריות למשך שנים ארוכות עליכם לפנות לחברה מקצועית ומנוסה בתחום. רק חברה מנוסה תציע אחריות עד 10 שנים ואתם תזכו לשקט נפשי, לעבודה מקצועית ובעיקר לפתרון אפקטיבי כנגד מפגעי ומטרדי היונים. כדאי לדעת כי אין תחליף להתקנת רשתות כל עוד מבצעים זאת במקצועיות. גם הדוקרנים מנירוסטה נחשבים לפתרון יעיל להרחקת יונים ממעקות ואדני חלונות, כיום ניתן להתקין גם מערכת קפיצים חדשנית שנחשבת לפתרון אסתטי נעים יותר לעין.

יונאקס – הרחקת יונים מקצועית ובלעדית – אחריות עד 10 שנים!
חברת יונאקס נוסדה בשנת 2001 והינה יבואנית ומתקינה פתרונות בלעדיים בתחום הרחקת יונים. 
אנו נציגים בלעדיים של חברת EQUIPESCA הברזילאית, אשר ידועה כמובילה בייצור רשתות בתחום הרחקת היונים למעלה מ-50 שנים.
חברת יונאקס מעסיקה 4 צוותי מתקינים המספקים שירותים בפריסה ארצית, כלל הצוותים עברו הכשרה ע"י גורמים בינלאומיים , אשר מתאפיינת באופי התקנה יחודי,אסתטי המקנה עמידות ארוכת טווח לכלל הפתרונות.
לאחר מתן יעוץ ומתן הצעת מחיר ללקוח, בסיום ההתקנה תנתן כתב אחריות בגין ההתקנה הכוללת אחריות עד 10 שנים בגין הפתרונות ואיכות ההתקנה. 

מבין לקוחותינו, 
אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, עמיגור, דור אלון,משרד הבטחון, צה"ל,מקורות, תנובה, כרמית, עיריית אשקלון, עיריית באר שבע, עיריית קרית אונו וכו. 

לשיחת יעוץ ותיאום פגישה נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם