הרחקת יונים ביהוד

צוק קשר לקבלת הצעת מחיר להרחקת יונים מקצועית ביהוד

הרחקת יונים ביהוד
יונים נוהגות לקנן בכל הארץ והן מהוות מטרד לשוהים בקרבתן.
אם אתם סובלים ממטרדי יונים והנכם גרים ביהוד, חשוב כי תבחרו חברה מקצועית שמתמחה בפתרונות יעילים ומקצועיים להרחקת יונים ביהוד.
היונים מוכרות כציפור עקשנית והן נוהגות לשוב מדי עונת הקינון למקום בו שהו וקיננו בפעמים האחרונות ולכן מומלץ לפנות לחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום הרחקת יונים על מנת להתקין פתרון מקצועי ויעיל שימנע גישה של יונים לחלל.

נוכחות יונים עלולה לגרום למטרד בריאותי

היונים ידועות כנשאיות של חיידקים המסוכנים לבריאות האדם ולבריאות בע"ח, לכן חשוב להרחיק אותן מסביבת המגורים ומסביבת העבודה ויש להימנע ממגע ישיר איתן. כמו כן, בלשלשת של היונים ישנם חיידקים וטפילים רבים שבמקרים קיצוניים עלולים להביא למחלות קשות. לכן, כאשר מגלים כי יונים מקננות ושוהות במבנה, על אדן החלון, בגג הרעפים, בחדר המדרגות, בפיר המעלית, במסתורי הכביסה ובכל מקום אחר, יש להזמין שירות מקצועי בתחום הרחקת יונים ביהוד.

פתרונות מקצועיים בתחום הרחקת יונים ביהוד

הרחקת יונים ביהוד, שתבוצע על ידי חברה מקצועית תציע לכם פתרונות פיזיים כגון רשתות פוליאטילן, דוקרני נירוסטה ומערכות קפיציות. בתחום הרשתות, קיימות מגוון רחב של סוגים של רשתות המותקנות להרחקת יונים בישראל. רשתות פוליאטילן ידועות כיעילות ביותר ובעלת העמידות הגבוהה ביותר, בעת בחירת הרשת כאמצעי פתרון חשוב לבדוק ולוודא כי הרשת אכן עשויה מפוליאטילן והכי חשוב בעלת הגנת UV מלאה, דבר אשר ימנע התפוררות הרשת עם השנים. התקנה מקצועית מבטיחה לכם פתרון יעיל ואפקטיבי לאורך שנים ארוכות. כמו כן, ניתן להתקין פתרונות יעילים כגון דוקרני נירוסטה (על בסיס פוליקרבונט או על בסיס נירוסטה) ,פתרון המיועד להרחקת יונים ממעקות ומאדני חלונות. פתרון אסתטי ינוסף הינו, באמצעות התקנת מערכת קפיצים המורכבת מחוטים רוטטים שמונעים מהיונים לעמוד עליהם.
יש לציין כי קיימים פתרונות נוספים כגון מכשיר אולטרא-סוני, בובות דמה, פתרונות אלה נבדקו ונמצאו כיעילים פחות בהשוואה לפתרונות שהוזכרו קודם לכן.

יונאקס – הרחקת יונים מקצועית ובלעדית – אחריות עד 10 שנים!
חברת יונאקס נוסדה בשנת 2001 והינה יבואנית ומתקינה פתרונות בלעדיים בתחום הרחקת יונים. 
אנו יבואנים בלעדיים של חברת EQUIPESCA הברזילאית, אשר ידועה ומובילה בייצור רשתות בתחום למעלה מ-50 שנים.
חברת יונאקס מעסיקה 4 צוותי מתקינים המספקים שירותים בפריסה ארצית, כלל הצוותים עברו הכשרה ע"י גורמים בינלאומיים , אשר מתאפיינת באופי התקנה יחודי,אסתטי המקנה עמידות ארוכת טווח לכלל הפתרונות.
לאחר מתן יעוץ ומתן הצעת מחיר ללקוח, בסיום ההתקנה תנתן כתב אחריות בגין ההתקנה הכוללת אחריות עד 10 שנים בגין הפתרונות ואיכות ההתקנה. 

מבין לקוחותינו, 
אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, עמיגור, דור אלון,משרד הבטחון, צה"ל,מקורות, תנובה, כרמית, עיריית אשקלון, עיריית באר שבע, עיריית קרית אונו וכו. 

לשיחת יעוץ ותיאום פגישה נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם