הרחקת יונים בירושלים

לקבלת יעוץ מקצועי בתחום הרחקת יונים בירושלים, צרו עמנו קשר

היונים ידועות כמפיצות מחלות הפוגעות בעיקר באוכלוסיה רגישה ובבע"ח, מלבד זאת הלשלשת החומצית אותן הן מפרישות בכמות גדולה יוצרת נזק רב לרכוש. לא רק היונים מפיצות מחלות אלא גם טפילים הנפוץ מביניהם כיני יונים אשר יכולים לגרום אף הם למחלות, עקב כך חשוב לבצע הרחקת יונים יעילה בסביבת מגורים ובכלל בסביבת בהם שוהים אנשים.

כגודל הספקים הקיימים בתחום, כך גם מגוון רחב של פתרונות המוצעים בענף, אך חשוב לציין ולהדגיש שלא כל הפתרונות יעילים ועמידים לטווח ארוך. לכל פתרון מגוון רחב של סוגים ואיכויות המשפיעים על עמידותם לטווח ארוך, לדוגמא רשת המותקנת למניעת חדירת יונים וציפורים לחלל, קיימים מגוון רחב מאוד של רשתות, השונות זו מזו באמצעות ארץ יבוא, סוג חומר,עובי גידים,הגנה מפני קרני UV, חמצון וכו.
שוני זה יוצר בלבול רב אצל הלקוחות אשר אינם מצליחים להבין מהו הפתרון היעיל והעמיד ביותר.

פתרונות יעילים ובעלי עמידות לטווח ארוך

כפי שציינו, בשנים האחרונות ניתן למצוא מגוון רחב של פתרונות להרחקת יונים אך חשוב לציין ולהדגיש כי לא כולם יעילים ועמידים לטווח ארוך.
במשך 14 שנים חברת יונאקס, כחברת יבוא, בחנו פתרונות רבים בתחום הרחקת יונים ובחרנו להתקין רק את הפתרונות היעילים והעמידות לאורך זמן, שאנו יכולים להציע ללקוחותינו אחריות של עד 10 שנים עבור איכות ההתקנה ויעילות הפתרון. 

יודגש כי אין תחליף לרשתות ולפתרונות כמו דוקרני נירוסטה ומערכות קפיציות. כפי שציינו ישנו מגוון רחב של רשתות ושל דוקרנים ולכן בעת חיפוש חברה שתבצע הרחקת יונים בירושלים, חשוב לוודא שאתם מקבלים פתרון יעיל ומקצועי והכי חשוב שיהיה עמיד לטווח ארוך. 
רשתות העשויות מ 100% פוליאטילן בעלות הגנה מפני קרני
UV  ונוגדי חמצון, נחשבות לסוג הרשת האיכותית ביותר ולפתרון היעיל ביותר, כיוון שהן מונעות ביעילות מרבית חדירת יונים לחלל,  בו הן מעוניינות לקנן ולהסתתר. עם זאת, חשוב לבחור חברה מקצועית שמנוסה בהתקנת רשתות מאחר ויש לבצע התקנה מקצועית ויעילה ע"י כבלי פוליאטילן אשר מונעים שחיקת הרשת לאורך זמן. 

הרחקת יונים בירושלים – אחריות עד 10 שנים

אם אתם מחפשים פתרון מקצועי להרחקת יונים בירושלים עם אחריות למשך שנים ארוכות עליכם לפנות לחברה מקצועית ובעלת ותק בתחום. 
רק חברה אשר בטוחה בפתרונות אותן היא מתקינה, תציע אחריות עד 10 שנים ואתם תזכו לעבודה מקצועית ובעיקר לפתרון אפקטיבי כנגד מפגעי ומטרדי היונים לטווח ארוך. הרחקת יונים בירושלים שתבוצע על ידי חברה מקצועית מבטיחה לתושבים פתרונות יעילים לאורך זמן עם אחריות על העבודה והמוצרים. כדאי לדעת כי אין תחליף להתקנת רשתות כל עוד מבצעים זאת במקצועיות. גם הדוקרנים מנירוסטה נחשבים לפתרון יעיל להרחקת יונים ממעקות ואדני חלונות, כיום ניתן להתקין גם מערכת קפיצים חדשנית שנחשבת לפתרון אסתטי נעים יותר לעין.

יונאקס – הרחקת יונים מקצועית ובלעדית – אחריות עד 10 שנים!
חברת יונאקס נוסדה בשנת 2001 והינה יבואנית ומתקינה פתרונות בלעדיים בתחום הרחקת יונים. 
אנו יבואנים בלעדיים של חברת EQUIPESCA הברזילאית, אשר ידועה ומובילה בייצור רשתות בתחום למעלה מ-50 שנים.
חברת יונאקס מעסיקה 4 צוותי מתקינים המספקים שירותים בפריסה ארצית, כלל הצוותים עברו הכשרה ע"י גורמים בינלאומיים , אשר מתאפיינת באופי התקנה יחודי,אסתטי המקנה עמידות ארוכת טווח לכלל הפתרונות.
לאחר מתן יעוץ ומתן הצעת מחיר ללקוח, בסיום ההתקנה תנתן כתב אחריות בגין ההתקנה הכוללת אחריות עד 10 שנים בגין הפתרונות ואיכות ההתקנה. 

מבין לקוחותינו, 
אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, עמיגור, דור אלון,משרד הבטחון, צה"ל,מקורות, תנובה, כרמית, עיריית אשקלון, עיריית באר שבע, עיריית קרית אונו וכו. 

לשיחת יעוץ ותיאום פגישה נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם