הרחקת יונים במודיעין

לקבלת יעוץ מקצועי להרחקת יונים במודיעין , צרו עמנו קשר

היונים מפיצות מחלות והן מסוכנות לבריאות האדם, לחיות הבית והן מזיקות לרכוש.
היונים מפרישות לשלשת בכמות עצומה וכדאי לדעת כי בלשלשת של היונים מתחבאים חיידקים וטפילים שונים לכן אין לגעת בלשלשת בידיים חשופות וחשוב להרחיק את היונים מסביבת המגורים הקרובה. כאשר מחפשים פתרונות מקצועיים של הרחקת יונים במודיעין ש לפנות לחברה מקצועית, בעלת וותק בענף כדי לקבל ייעוץ וכדי להתקין פתרונות יעילים ואפקטיביים עם אחריות ארוכת טווח.

מניעת מחלות באמצצעות התקנת פתרונות יעילים

בשנים האחרונות ניתן למצוא מגוון פתרונות להרחקת יונים אך לא כולם יעילים ומקצועיים. חברה מקצועית ומנוסה תציע לכם על פי רוב פתרונות פיזיים שיקנו פתרון ארוך טווח כמו התקנת רשתות, דוקרני נירוסטה ומערכת קפיצים ייחודית, לאחר בדיקה, פתרונות אלה נמצאו כפתרונות היעילים ביותר בתחום הרחקת יונים.

בתחום הרשתות, רשתות פוליאטילן HDPE נחשבות לסוג הרשת האיכותית ביותר ולפתרון היעיל ביותר, כיוון שהן מונעות ביעילות חדירת יונים למקום המסתור בהן הן מעוניינות לקנן ולהסתתר. עם זאת, חשוב לבחור חברה מקצועית שמנוסה בהתקנת רשתות מאחר ויש לבצע התקנה מקצועית ויעילה עם רשתות בעובי גידים המתאים למקום.

הרחקת יונים במודיעין – אחריות עד 10 שנים

אם אתם מחפשים פתרון מקצועי להרחקת יונים עם אחריות למשך שנים ארוכות עליכם לפנות לחברה מקצועית ובעלת ותק בתחום.
רק חברה מנוסה תוכל להציע לכם אחריות עד 10 שנים ואתם תזכו לשקט נפשי, לעבודה מקצועית ובעיקר לפתרון אפקטיבי כנגד מפגעי ומטרדי היונים. הרחקת יונים במודיעין שתבוצע על ידי חברה מקצועית תבטיח לתושבים פתרונות יעילים לאורך זמן עם אחריות על העבודה והמוצרים.
כדאי לדעת כי אין תחליף להתקנת רשתות כל עוד מבצעים זאת במקצועיות תוך הקפדה על איכות החומר וההתקנה. גם הדוקרנים מנירוסטה נחשבים לפתרון יעיל להרחקת יונים ממעקות ואדני חלונות, כיום ניתן להתקין גם מערכת קפיצים חדשנית שנחשבת לפתרון אסתטי נעים יותר לעין.

יונאקס – הרחקת יונים מקצועית ובלעדית – אחריות עד 10 שנים!
חברת יונאקס נוסדה בשנת 2001 והינה יבואנית ומתקינה פתרונות בלעדיים בתחום הרחקת יונים. 
אנו נציגים בלעדיים של חברת EQUIPESCA הברזילאית, אשר ידועה ומובילה בייצור רשתות בתחום למעלה מ-50 שנים.
חברת יונאקס מעסיקה 4 צוותי מתקינים המספקים שירותים בפריסה ארצית, כלל הצוותים עברו הכשרה ע"י גורמים בינלאומיים , אשר מתאפיינת באופי התקנה יחודי,אסתטי המקנה עמידות ארוכת טווח לכלל הפתרונות.
לאחר מתן יעוץ ומתן הצעת מחיר ללקוח, בסיום ההתקנה תנתן כתב אחריות בגין ההתקנה הכוללת אחריות עד 10 שנים בגין הפתרונות ואיכות ההתקנה. 

מבין לקוחותינו, 
אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, עמיגור, דור אלון,משרד הבטחון, צה"ל,מקורות, תנובה, כרמית, עיריית אשקלון, עיריית באר שבע, עיריית קרית אונו וכו. 

לשיחת יעוץ ותיאום פגישה נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם