הרחקת יונים במרכז

חברת יונאקס מבצעת בהצלחה הרקחת יונים באיזור המרכז ובשאר אזורי הארץ, הכנסו לאתר לקבלת מידע בנושא

היונים ידועות כנשאיות מחלות וטפילים לכן חשוב להרחיק אותן מסביבת המגורים. יש בשוק פתרונות רבים ומגוונים להרחקת יונים, לכן חשוב לפנות רק לחברה מקצועית ומנוסה שמעניקה אחריות ארוכת טווח על עבודתה. ידוע כי היונים מפרישות לשלשת בכמויות גדולות וכדאי לדעת כי בלשלשת של היונים מסתתרים וירוסים, חיידקים וטפילים רבים. חשוב להימנע ממגע בלשלשת ויש להרחיק את היונים כדי שהמחלות לא יופצו בקרב דיירי הבית וחיות המחמד שלהם. מעבר לכך, הלשלשת חומצית ומתקשה במהירות לכן היא גורמת גם לנזקים ברכוש ולמפגע אסתטי לא נעים.

הרחקת יונים באזור המרכז

להקות היונים בוחרות להתמקם בריכוזי הערים כיוון שהן מוצאות מסתורים בגגות, בין המבנים ובין חללי מסתורי הכביסה. כמו כן, יש להקות הבוחרות לקנן בעצים. היונים חוששת לחייהן לכן הן נוהגות להסתתר ולקנן באזורים חבויים מעין ציפורי הטרף והן בוחרות מיקומים המקשים על נחשים ומכרסמים להגיע אל הקן ולטרוף ביצים וגוזלים. בגלל הרגלי הקינון שלהן יש להציע פתרונות מתקדמים ויעילים להרחקת היונים. חברה מקצועית ומנוסה שמציעה הרחקת יונים במרכז מתמודדת עם משימה לא פשוטה ועליה להציע פתרונות אפקטיביים שירחיקו את היונים מהמבנה או מהאזור לאורך זמן.

פתרונות מקצועיים עם אחריות עד 10 שנים

תושבי המרכז סובלים לא פעם מלהקות היונים הרבות וכאשר יונים מחליטות לקנן בין מסתורי הכביסה או מוצאות דרך לחדור לפיר המעלית, לגג עם רעפים שבורים או למסתור אחר במבנה – יש לפנות במהירות לחברה מקצועית שמתמחה בפתרונות הרחקת יונים במרכז. בין השיטות היעילות ביותר ניתן למצוא את הרשתות מפוליאטילן אותן מותחים באמצעות כבלים מפוליאטילן או כבלי פלדה ומונעים כניסה פיסית של היונים למקום. פתרונות נוספים הינם התקנת מערכת קפיצית ו/או התקנת דוקרנים, עדיף מנירוסטה עמידה, על אדני החלונות ועל מעקות כך שהיונים אינן יכולות לעמוד במקום והן בוחרות מקום קינון אחר.

יינאקס – הרחקת יונים מקצועית ובלעדית – אחריות עד 10 שנים!
חברת יונאקס נוסדה בשנת
2001 והינה יבואנית ומתקינה פתרונות בלעדיים בתחום הרחקת יונים. 
אנו יבואנים בלעדיים של חברת EQUIPESCA הברזילאית, אשר ידועה ומובילה בייצור רשתות בתחום למעלה מ-50 שנים.
חברת יונאקס מעסיקה 4 צוותי מתקינים המספקים שירותים בפריסה ארצית, כלל הצוותים עברו הכשרה ע"י גורמים בינלאומיים , אשר מתאפיינת באופי התקנה יחודי,אסתטי המקנה עמידות ארוכת טווח לכלל הפתרונות.
לאחר מתן יעוץ ומתן הצעת מחיר ללקוח, בסיום ההתקנה תנתן כתב אחריות בגין ההתקנה הכוללת אחריות עד 10 שנים בגין הפתרונות ואיכות ההתקנה. 

מבין לקוחותינו, 
אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, עמיגור, דור אלון,משרד הבטחון, צה"ל,מקורות, תנובה, כרמית, עיריית אשקלון, עיריית באר שבע, עיריית קרית אונו וכו. 

כאשר מחפשים פתרונות יעילים להרחקת יונים במרכז חשוב לבחור רק בחברה מקצועית ובעלת ידע וניסיון רב. חברה מנוסה שולחת נציג מקצועי לבדיקת המקום וזה יציע את הפתרון הנכון ביותר לדיירים. חברה מקצועית נעזרת במוצרים איכותיים ומעניקה אחריות ארוכה על המוצר ועל העבודה.

לשיחת יעוץ ותיאום פגישה נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם