הרחקת יונים בנתניה

לקבלת יעוץ בתחום הרחקת יונים בנתניה, צרו עמנו קשר

תושבי נתניה מתמודדים לא פעם עם מטרד יונים שבוחרות לקנן בבניין המשותף וכן בסביבת המגורים הקרובה. היונים ידועות כנושאות טפילים ומחלות הן מסוכנות בעיקר לאוכלוסיה רגישה ולבע"ח ולכן מומלץ לפנות לחברה מקצועית שמתמחה בשיטות יעילות של הרחקת יונים בנתניה.
כדאי לדעת כי היונים נוהגות לבחור מקומות קבועים לקינון ולשהייה, בגגות הבתים, בין עצים, במסתורי הכביסה, בחדרי מדרגות פרוצים ובמקומות נסתרים נוספים שאלה מהוות עבורן מקום מסתור מפני טורפים.
מלבד הנזק הבריאותי, היונים מרעישות ומפריעות למנוחת האדם , בנוסף היונים מפרישות לשלשת (צואת יונים) בכמות עצומה אשר יוצרת נזק רב לרכוש עקב החומציות שבה.

הרחקת יונים בנתניה עד 10 שנות אחריות

יש מספר שיטות להרחקת יונים אך כאשר מחפשים פתרון יעיל ואפקטיבי ועמיד לאורך זמן, חשוב לפנות לחברה מקצועית ובעלת וותק בענף שמספקת אחריות ארוכת טווח. טווח האחריות הנעה בענף הרחקת יונים הינה בין 0-10 שנות אחריות על מגוון הפתרונות.
חברה מקצועית המתמחה בהתקנת פתרונות של הרחקת יונים בנתניה תמליץ על פי רוב להתקין רשתות פוליאטילן, דוקרני נירוסטה ומערכות קפיציות.
איכות הפתרונות האלה משתנה בהתאם לסוג החומר, ארץ יבוא ,צורת ההתקנה, כבל מתיחה וכו. חשוב לבדוק ולדרוש אחריות ארוכת טווח על הפתרון המוצע והמותקן, רק כך תוכלו לוודא שתקבלו תמורה מלאה לכספיכם.

מקצועיות וניסיון

כדי להרחיק יונים בנתניה נדרשת החברה להציע פתרונות מתקדמים ואיכותיים.
יש מקומות בהם החברה תמליץ על התקנת רשת למניעת כניסה של היונים ובמקומות אחרים החברה תמליץ על התקנת דוקרני נירוסטה, פתרון אפקטיבי להרחקת יונים ממעקות של מרפסות ,מגגות ומאדני החלונות. בנוסף, ישנם פתרונות אסתטיים יותר מדוקרנים כמו מערכת קפיצית אשר מורכבת מחוטי רטט שמונעים מהיונים לעמוד במקום.
לכן, אם אתם סובלים מיונים בסביבת מגוריכם כדאי לדעת כי יש פתרונות יעילים ואפקטיביים להרחקת היונים אך חשוב לפנות רק לחברה מקצועית ובעלת ותק בתחום שמספקת אחריות מלאה ופתרונות יעילים.  

יונאקס – הרחקת יונים מקצועית ובלעדית – אחריות עד 10 שנים!
חברת יונאקס נוסדה בשנת 
2001 והינה יבואנית ומתקינה פתרונות בלעדיים בתחום הרחקת יונים. 
אנו יבואנים בלעדיים של חברת 
EQUIPESCA הברזילאית, אשר ידועה ומובילה בייצור רשתות בתחום למעלה מ-50 שנים.
חברת יונאקס מעסיקה 4 צוותי מתקינים המספקים שירותים בפריסה ארצית, כלל הצוותים עברו הכשרה ע"י גורמים בינלאומיים , אשר מתאפיינת באופי התקנה יחודי,אסתטי המקנה עמידות ארוכת טווח לכלל הפתרונות.
לאחר מתן יעוץ ומתן הצעת מחיר ללקוח, בסיום ההתקנה תנתן כתב אחריות בגין ההתקנה הכוללת אחריות עד 10 שנים בגין הפתרונות ואיכות ההתקנה. 

מבין לקוחותינו, 
אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, עמיגור, דור אלון,משרד הבטחון, צה"ל,מקורות, תנובה, כרמית, עיריית אשקלון, עיריית באר שבע, עיריית קרית אונו וכו. 

 

לשיחת יעוץ ותיאום פגישה נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם