הרחקת יונים בפתח תקווה

לקבלת הצעת מחיר עבור הרחקת יונים בפתח תקוה, צרו עמנו קשר

היונים מפיצות מחלות ונוכחותן מהווה סכנה לבריאות האדם, לחיות הבית וגורמות לנזק ברכוש עקב חומציות הלשלשת.
כאשר מחפשים פתרונות מקצועיים של הרחקת יונים בעיר פתח תקווה , חשוב לפנות לחברה מקצועית, בעלת וותק בענף אשר תספק עבורכם פתרונות מקצועיים בעלי יעילות ועמידות ארוכת טווח.

נוכחות יונים – סכנה בריאות

כיום ניתן למצוא כמות עצומה של ספקים אשר מספקים שירותים בתחום הרחקת יונים ועם זאת מגוון פתרונות, אך לא כולם יעילים ואפקטיביים.
בעת שאתם יוצרים קשר עם ספק ומנסים לבחון את אמינותו נדרשת תשומת לב לותק הספק בתחום, לאיכות הפתרונות ולתקופת האחריות הניתנת עבור כל פתרון המוצע. מגוון הפתרונות בקיימים בתחום יכול ליצור עבורכם לבלבול ולחוסר הבנה מה כדאי, למשל הרבה ספקים יכולים להגיד שהם מתקינים רשתות פוליאטילן (רשת למניעת גישת יונים המקצועית ביותר), אך תחת כותרת זו, קיימים מגוון רחב של סוגים של רשתות פוליאטילן המשתנות בהתאם לאחוז החומר הפעיל הקיים בסיב הרשת.

ולכן חשוב מאוד לבחור חברה מקצועית ובעלת ותק בתחום, שבה הנכם יכולים לדרוש את מפרט הטכני של היצרן ולבדוק את אחוז החומר הפעיל וגובה האחריות שמקנה היצרן.(חשוב לבדוק את גובה האחריות שמקנה היצרן ולא המתקין-גובה האחריות שמקנה היצרן של הרשת הוא המתחייב) 

הרחקת יונים בפתח תקווה – אחריות עד 10 שנים

אם אתם מחפשים פתרון מקצועי להרחקת יונים עם אחריות ארוכת טווח, עליכם לפנות לחברה מקצועית ובעלת ותק בתחום.
רק חברה מנוסה תוכל להציע לכם אחריות עד 10 שנים ואתם תזכו לשקט נפשי, ולתמורה מלאה לכספיכם.
הרחקת יונים בפתח תקווה, שתבוצע על ידי חברה מקצועית תבטיח לתושבים פתרונות יעילים לאורך זמן עם אחריות על העבודה והמוצרים.
כדאי לדעת כי אין תחליף להתקנת רשתות כל עוד מבצעים זאת במקצועיות תוך הקפדה על איכות החומר וההתקנה. גם הדוקרנים מנירוסטה נחשבים לפתרון יעיל להרחקת יונים ממעקות ואדני חלונות, כיום ניתן להתקין גם מערכת קפיצים חדשנית שנחשבת לפתרון אסתטי נעים יותר לעין.

יונאקס – הרחקת יונים מקצועית ובלעדית – אחריות עד 10 שנים!
חברת יונאקס נוסדה בשנת 
2001 והינה יבואנית ומתקינה פתרונות בלעדיים בתחום הרחקת יונים. 
אנו יבואנים בלעדיים של חברת 
EQUIPESCA הברזילאית, אשר ידועה ומובילה בייצור רשתות בתחום למעלה מ-50 שנים.
חברת יונאקס מעסיקה 4 צוותי מתקינים המספקים שירותים בפריסה ארצית, כלל הצוותים עברו הכשרה ע"י גורמים בינלאומיים , אשר מתאפיינת באופי התקנה יחודי,אסתטי המקנה עמידות ארוכת טווח לכלל הפתרונות.
לאחר מתן יעוץ ומתן הצעת מחיר ללקוח, בסיום ההתקנה תנתן כתב אחריות בגין ההתקנה הכוללת אחריות עד 10 שנים בגין הפתרונות ואיכות ההתקנה. 

מבין לקוחותינו, 
אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, עמיגור, דור אלון,משרד הבטחון, צה"ל,מקורות, תנובה, כרמית, עיריית אשקלון, עיריית באר שבע, עיריית קרית אונו וכו.  

לשיחת יעוץ ותיאום פגישה נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם