הרחקת יונים בצפון

באתר יונאקס תוכלו לקרוא על הרחקת יונים באיזור הצפון ובשאר הארץ, צרו עמנו קשר לייעוץ ראשוני ולטיפול בבעייה

תושבי הצפון מתמודדים לא פעם עם להקות יונים גדולות שבוחרות לקנן בבניין המשותף או בגג בביתם הפרטי וכן בסביבת המגורים הקרובה.
כיוון שהיונים נושאות טפילים ומחלות הן מסוכנות לבריאות האדם ולחיות הבית ויש לפנות לחברה מקצועית שמתמחה בשיטות יעילות של הרחקת יונים בצפון.
כדאי לדעת כי היונים נוהגות לבחור מקומות מסתור בגגות הבתים, בין עצים, במסתורי הכביסה, בחדרי מדרגות פרוצים ובמקומות נסתרים נוספים. היונים הומות ומפריעות למנוחת האדם בגלל הרעש הרב אך הסכנה האמתית היא בלשלשת שלהן. היונים מפרישות לשלשת בכמות עצומה שמעבר למפגע האסתטי והנזק לרכוש הרי הלשלשת מהווה סכנה בריאותית ממדרגה ראשונה בגלל החיידקים והווירוסים.

פתרונות מקצועיים עד 10 שנות אחריות

יש מספר שיטות להרחקת יונים אך כאשר מחפשים פתרון יעיל ואפקטיבי חשוב לפנות רק לחברה מקצועית ובעלת וותק בענף שמספקת אחריות עד 10 שנים על מגוון פתרונות. חברה מקצועית המתמחה בהתקנת פתרונות של הרחקת יונים בצפון תמליץ על פי רוב להתקין רשתות פוליאטילן שמונעות כניסה הרמטית בפני יונים וציפורים אחרות. עם זאת, חשוב לבחור חברה מקצועית ובעלת כל הציוד הנדרש להתקנה איכותית ויעילה וכך ניתן ליהנות מהגנה מלאה מפני היונים שמחפשות מקום קינון במסתורי הכביסה של הבניין ובין פתחים נוספים במבנה. פתרון הרשתות נחשב לאחד היעילים ביותר אך יש לבצע התקנה מקצועית כך שהרשת תהיה עמידה  בפני רוחות וכן תעמוד בפני פגעי מזג האוויר כמו גשם וקרינת UV.

מקצועיות וניסיון

כדי להרחיק יונים בצפון נדרשת החברה להציע פתרונות מתקדמים ואיכותיים. יש מקומות בהם החברה תמליץ על התקנת רשת למניעת כניסה של היונים ובמקומות אחרים החברה תמליץ על התקנת דוקרני נירוסטה, פתרון אפקטיבי להרחקת יונים ממעקות של מרפסות ,מגגות ומאדני החלונות. בנוסף, ישנם פתרונות אסתטיים יותר מדוקרנים כמו מערכת קפיצית אשר מורכבת מחוטי רטט שמונעים מהיונים לעמוד במקום. לכן, אם אתם סובלים מיונים בביתכם כדאי לדעת כי יש פתרונות יעילים ואפקטיביים להרחקת היונים אך חשוב לפנות רק אל חברה מקצועית ומנוסה שמעניקה אחריות מלאה ופתרונות יעילים.   

יונאקס – הרחקת יונים מקצועית ובלעדית – אחריות עד 10 שנים!
חברת יונאקס נוסדה בשנת 2001 והינה יבואנית ומתקינה פתרונות בלעדיים בתחום הרחקת יונים. 
אנו נציגים בלעדיים של חברת EQUIPESCA הברזילאית, אשר ידועה ומובילה בייצור רשתות בתחום למעלה מ-50 שנים.
חברת יונאקס מעסיקה 4 צוותי מתקינים המספקים שירותים בפריסה ארצית, כלל הצוותים עברו הכשרה ע"י גורמים בינלאומיים , אשר מתאפיינת באופי התקנה יחודי,אסתטי המקנה עמידות ארוכת טווח לכלל הפתרונות.
לאחר מתן יעוץ ומתן הצעת מחיר ללקוח, בסיום ההתקנה תנתן כתב אחריות בגין ההתקנה הכוללת אחריות עד 10 שנים בגין הפתרונות ואיכות ההתקנה. 

מבין לקוחותינו, 
אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, עמיגור, דור אלון,משרד הבטחון, צה"ל,מקורות, תנובה, כרמית, עיריית אשקלון, עיריית באר שבע, עיריית קרית אונו וכו. 

לשיחת יעוץ ותיאום פגישה נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם