הרחקת יונים בראשון לציון

לקבלת יעוץ מקצועי עבור הרחקת יונים בראשון לציון, צרו עמנו קשר

הרחקת יונים מקצועית בראשון לציון

היונים מפיצות מחלות והן מסוכנות לבריאות האדם, לחיות הבית והלשלשת אותן הן מפרישות יוצרת נזקים לרכוש.
היונים מפרישות לשלשת בכמות עצומה, בנוסף בלשלשת של היונים מתחבאים חיידקים וטפילים שונים לכן אין לגעת בלשלשת בידיים חשופות וחשוב להרחיק את היונים מסביבת המגורים הקרובה. כאשר מחפשים פתרונות מקצועיים של הרחקת יונים בראשון לציון יש לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום הרחקת יונים , בעלת וותק בענף כדי לקבל ייעוץ וכדי להתקין פתרונות יעילים ואפקטיביים הכוללים אחריות ארוכת טווח.

פתרונות יעילים ומקצועיים

בשנים האחרונות קיימים מגוון רחב של פתרונות להרחקת יונים ומגוון רחב של ספקים המציעים אותם. כפי שקיים מגוון רחב של פתרונות אך לא כולם יעילים ואפקטיביים, מתוך כך חשוב לבחון ולבחור את הפתרון היעיל ביותר שיתן לכם מענה לטווח ארוך.
חברה מקצועית ומנוסה תציע לכם על פי רוב פתרונות פיזיים שיקנו לכם פתרון ארוך טווח למטרד כמו התקנת רשתות, דוקרנים ומערכת קפיצים ייחודית, שלאחר בדיקה של עשרות שנים , פתרונות אלה נמצאו כפתרונות היעילים ביותר בתחום הרחקת יונים.
בתחום הרשתות, רשתות פוליאטילן HDPE נחשבות לסוג הרשת האיכותית ביותר ולפתרון היעיל ביותר, כיוון שהן מונעות ביעילות חדירת יונים למקום המסתור בהן הן מעוניינות לקנן ולהסתתר. עם זאת התקנת הרשת אינה מתאימה כפתרון לכל חלל ולכן חשוב לבחור ספק המתמחה בתחום הרחקת יונים שיספק לכם את הפתרון המתאים ביותר לנוכחות המטרד בחלל.

הרחקת יונים בראשון לציון – אחריות עד 10 שנים

אם אתם מחפשים פתרון מקצועי להרחקת יונים בראשון לציון, חשוב לדרוש פתרון עם אחריות. בענף הרחקת יונים קיימים מגוון פתרונות וטווחי האחריות נעים מ 0-10 שנות אחריות עבור הפתרון המוצע והמותקן ע"י הספק.
רק חברה מנוסה תוכל להציע לכם אחריות עד 10 שנים ואתם תזכו לשקט נפשי, לעבודה מקצועית ובעיקר לפתרון אפקטיבי כנגד מפגעי ומטרדי היונים. הרחקת יונים בראשון לציון שתבוצע על ידי חברה מקצועית תבטיח לתושבים פתרונות יעילים ואיכותיים לאורך זמן עם אחריות על איכות ההתקנה והמוצרים.
כדאי לדעת כי אין תחליף להתקנת רשתות כל עוד מבצעים זאת במקצועיות תוך הקפדה על איכות הרשת וההתקנה. גם הדוקרנים מנירוסטה נחשבים לפתרון יעיל להרחקת יונים ממעקות ואדני חלונות, כיום ניתן להתקין גם מערכת קפיצים חדשנית שנחשבת לפתרון אסתטי נעים יותר לעין.

יונאקס – הרחקת יונים מקצועית ובלעדית – אחריות עד 10 שנים!
חברת יונאקס נוסדה בשנת 2001 והינה יבואנית ומתקינה פתרונות בלעדיים בתחום הרחקת יונים. 
אנו נציגים בלעדיים של חברת EQUIPESCA הברזילאית, אשר ידועה ומובילה בייצור רשתות בתחום למעלה מ-50 שנים.
חברת יונאקס מעסיקה 4 צוותי מתקינים המספקים שירותים בפריסה ארצית, כלל הצוותים עברו הכשרה ע"י גורמים בינלאומיים , אשר מתאפיינת באופי התקנה יחודי,אסתטי המקנה עמידות ארוכת טווח לכלל הפתרונות.
לאחר מתן יעוץ ומתן הצעת מחיר ללקוח, בסיום ההתקנה תנתן כתב אחריות בגין ההתקנה הכוללת אחריות עד 10 שנים בגין הפתרונות ואיכות ההתקנה. 

מבין לקוחותינו, 
אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, עמיגור, דור אלון,משרד הבטחון, צה"ל,מקורות, תנובה, כרמית, עיריית אשקלון, עיריית באר שבע, עיריית קרית אונו וכו. 

לשיחת יעוץ ותיאום פגישה נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם