הרחקת יונים ברחובות

לקבלת יעוץ מקצועי להרחקת יונים ברחובות , צרו עמנו קשר

היונים מפיצות מחלות , מפרישות לשלשת בכמות גדולות ויוצרות נזקים בריאותיים וברכוש בסביבת מגורים.
הפרשת הלשלשת החומצית יוצרת נזק לרכוש והן לצבירת חיידקים וריח רע, ולכן נדרש וחשוב להזמין מרחיק יונים ממומחה ובעל ותק אשר יקנה פתרון ואחריות ארוכת טווח עבורו. 
כאשר מחפשים פתרונות מקצועיים של הרחקת יונים ברחובות חשוב לפנות לחברה מקצועית, בעלת וותק בענף כדי להזמין ייעוץ וסיור על מנת להתאים את הפתרון המקצועי והמתאים ביותר.

התקנת פתרונות יעילים למניעת חדירת יונים וציפורים

בשנים האחרונות ניתן למצוא מגוון רחב של פתרונות המוצעים עבורהרחקת יונים ברחובות,  אך חשוב לציין כי לא כולם יעילים ומקצועיים.
חברה מקצועית ומנוסה תציע לכם על פי רוב פתרונות פיזיים שיקנו פתרון ארוך טווח כמו התקנת רשתות, דוקרני נירוסטה ומערכת קפיצים ייחודית, כי לאחר בדיקה, פתרונות אלה נמצאו כפתרונות האפקטיביים ביותר בתחום הרחקת יונים.

הרחקת יונים ברחובות – אחריות עד 10 שנים

בחיפושכם אחר פתרון עבור הרחקת יונים בעיר רחובות, חשוב לשים לב הן לספק הנבחר והן לפתרון אותו הוא מציע. חשוב לדרוש שהאחריות תנתן ע"י יצרן ותהיה לתקופה ארוכה כך תוודאו שתקבלו תמורה מלאה לכספיכם. 
רק חברה מנוסה תוכל להציע לכם אחריות עד 10 שנים ואתם תזכו לשקט נפשי, לעבודה מקצועית ובעיקר לפתרון אפקטיבי כנגד מפגעי ומטרדי היונים. הרחקת יונים ברחובות שתבוצע על ידי חברה מקצועית תבטיח לתושבים פתרונות יעילים לאורך זמן עם אחריות על ההתקנה והמוצרים. 
כדאי לדעת כי אין תחליף להתקנת רשתות כל עוד מבצעים זאת במקצועיות תוך הקפדה על איכות החומר וההתקנה. גם דוקרני מנירוסטה נחשבים לפתרון יעיל להרחקת יונים ממקומות צרים , כיום ניתן להתקין גם מערכת קפיצים חדשנית שנחשבת לפתרון אסתטי נעים יותר לעין.

יונאקס – הרחקת יונים מקצועית ובלעדית – אחריות עד 10 שנים!
חברת יונאקס נוסדה בשנת 2001 והינה יבואנית ומתקינה פתרונות בלעדיים בתחום הרחקת יונים. 
אנו נציגים בלעדיים של חברת EQUIPESCA הברזילאית, אשר ידועה ומובילה בייצור רשתות בתחום למעלה מ-50 שנים.
חברת יונאקס מעסיקה 4 צוותי מתקינים המספקים שירותים בפריסה ארצית, כלל הצוותים עברו הכשרה ע"י גורמים בינלאומיים , אשר מתאפיינת באופי התקנה יחודי,אסתטי המקנה עמידות ארוכת טווח לכלל הפתרונות.
לאחר מתן יעוץ ומתן הצעת מחיר ללקוח, בסיום ההתקנה תנתן כתב אחריות בגין ההתקנה הכוללת אחריות עד 10 שנים בגין הפתרונות ואיכות ההתקנה. 

מבין לקוחותינו, 
אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, עמיגור, דור אלון,משרד הבטחון, צה"ל,מקורות, תנובה, כרמית, עיריית אשקלון, עיריית באר שבע, עיריית קרית אונו וכו. 

לשיחת יעוץ ותיאום פגישה נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם