הרחקת יונים ברמת גן

לקבלת הצעת מחיר בתחום הרחקת יונים ברמת גן, צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

מטרד יונים מהווה מפגע בריאותי

היונים מפיצות מחלות אשר עלולות להיות מקור למחלות ולהוות סכנה לבריאות האדם.
היונים מפרישות לשלשת (צואת יונים) בכמות גדולה הגורמות הן למפגע אסתטי במבנה והן לנזק בריאותי ולנזק ברכוש. אם לא די בכך, הרי היונים מקננות בלהקות גדולות והן מפריעות ועושות רעש רב. כאשר הנכם מחליטים לחפש פתרון למטרד בעיר רמת גן,  יש לפנות לחברה מקצועית ובעלת וותק בענף על מנת לקבל ייעוץ מקצועי אשר יספק עבורכם פתרונות אפקטיביים ובעלי עמידות ארוכת טווח.

ניתן למצוא מגוון פתרונות להרחקת יונים אך חשוב להבהיר כי , לא כולם יעילים ואפקטיביים. בתחום קיימים מגוון פתרונות כגון רשתות, מכשירים, דוקרנים, מערכות, בובות וכו, אך חברה מקצועית ומנוסה תציע לכם על פי רוב פתרונות יעילים כמו רשתות פוליאטילן , דוקרני נירוסטה ומערכת קפיצים ייחודיות.

גם בתחום הפתרונות האפקטיביים, ישנו מנעד רחב של איכות הפתרונות בתחום. לדוגמא כאשר מציעים לכם פתרון למטרד מסוג התקנת רשתות חשוב לוודא כי הרשת המוצעת הינה רשת פוליאטילן (רשת בעלת עמידות גבוהה), שאחוז הפוליאטילן הינו 100%, שהרשת בעלת הגנה לקרני UV ובעלת עובי גידים גידים מתאים. איכות הרשת ודרישתכם לכך תבטיח שתקבלו תמורה מלאה לכספיכם.
בנוסף דרשו אחריות יצרן (ולא אחריות מתקין) כך תוודאו שאחריות שנתנת לכם נקבעה על פי יצרן הרשת והינה דבר אמת.
מלבד הרשתות ישנו יתרון מוכח לכבל שיתחום את הרשת לעמידות הרשת לאורך טווח ארוך, למשל כבל מתכת יחליד ויקרע את הרשת עם השנים, חשוב לדרוש שהרשת תהיה מוחה על גבי כבל פוליאטילן או כבל פלדה אשר יבטיחו את עמידות הרשת.

פתרונות מקצועיים  – אחריות עד 10 שנים

אם אתם מחפשים פתרון מקצועי להרחקת יונים עם אחריות למשך שנים ארוכות עליכם בעיר רמת גן, חשוב לפנות לחברה מקצועית ובעלת ותק בתחום, אשר מקצועיותה מוכחת.  רק חברה מנוסה תציע אחריות עד 10 שנים ואתם תזכו לשקט נפשי, לעבודה מקצועית ובעיקר לפתרון אפקטיבי כנגד מפגעי היונים. הרחקת יונים ברמת גן על ידי חברה מקצועית מבטיחה לתושבים פתרונות יעילים לאורך זמן עם אחריות על העבודה והמוצרים. 

יונאקס – הרחקת יונים מקצועית ובלעדית – אחריות עד 10 שנים!
חברת יונאקס נוסדה בשנת 
2001 והינה יבואנית ומתקינה פתרונות בלעדיים בתחום הרחקת יונים. 
אנו יבואנים בלעדיים של חברת 
EQUIPESCA הברזילאית, אשר ידועה ומובילה בייצור רשתות בתחום למעלה מ-50 שנים.
חברת יונאקס מעסיקה 4 צוותי מתקינים המספקים שירותים בפריסה ארצית, כלל הצוותים עברו הכשרה ע"י גורמים בינלאומיים , אשר מתאפיינת באופי התקנה יחודי,אסתטי המקנה עמידות ארוכת טווח לכלל הפתרונות.
לאחר מתן יעוץ ומתן הצעת מחיר ללקוח, בסיום ההתקנה תנתן כתב אחריות בגין ההתקנה הכוללת אחריות עד 10 שנים בגין הפתרונות ואיכות ההתקנה. 

מבין לקוחותינו, 
אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, עמיגור, דור אלון,משרד הבטחון, צה"ל,מקורות, תנובה, כרמית, עיריית אשקלון, עיריית באר שבע, עיריית קרית אונו וכו.  

לשיחת יעוץ ותיאום פגישה נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם