מבריח יונים – הברחת יונים

חברת יונאקס מציעה מגוון שיטות להברחת יונים, הכנסו עוד היום לאתר לקבלת מידע בנושא

מחפשים פתרון איכותי ויעיל להרחקת היונים מהבניין או הבית בו אתם גרים? אם כן, הגעתם למקום הנכון. מבריח יונים מקצועי ומנוסה נעזר בשיטות יעילות של הרחקת יונים. את היונים חשוב להרחיק מסביבת המגורים כיוון שהן מפיצות מחלות והן נושאות טפילים וחיידקים מסוכנים ביותר. היונים מפרישות לשלשת בה ניתן למצוא וירוסים, חיידקים וטפילים, חלקם מסוכנים ביותר לבריאות האדם ולחיות הבית אותם מגדלים, ומעבר לכך, הלשלשת מזהמת את הסביבה וגורמת לנזקי רכוש, ללכלוך רב על המכונית ולנזקי צבע ופח וכן נזקים לרכוש הנמצא בחצרות הבתים כמו כיסאות, שולחנות וריהוט גן. כדי להרחיק את היונים חשוב לפנות ישירות לחברה מקצועית ומנוסה וזו תמליץ על הפתרונות הנכונים והמתאימים ביותר.

התקנת רשתות נגד יונים

מבריח יונים מקצועי ובעל ניסיון עשיר בתחום של הרחקת יונים לבטח ימליץ לכם על התקנת רשתות פוליאטילן. הרשתות מונעות אפשרות כניסה ליונים והן מהוות פתרון אסתטי שאינו צורם לעין ואינו מפריע לאור הטבעי לחדור מבעד לחלונות. את הרשתות ניתן להתקין כמעט בכל מקום כמו כיסוי חללים בין מבנים צמודים זה לזה, כיסוי של מסתורי כביסה ועוד. רשתות פוליאטילן איכותיות עמידות בפני מזג האוויר והן נוגדות חמצון ובעלות הגנה בפני קרינת UV. הרשתות מותאמות לתנאי האקלים בארץ והן מעניקות הגנה מוחלטת בפני כניסת יונים לחלל עליו מגנים. התקנת מקצועית מבטיחה ללקוחות הגנה אפקטיבית לאורך שנים ארוכות וחברה מקצועית מציעה אחריות עד 10 שנים על איכות וטיב הרשת ועל ההתקנה.

התקנת דוקרני נירוסטה

כאשר סובלים מיונים מקננות על אדן החלון וכאשר מגלים כי יונים נוהגות לשבת על מעקה של המרפסת או הגג חשוב לפנות לשירותיו של מבריח יונים מקצועי. הרחקת יונים מאדני חלון וממעקות אפשרית באמצעות התקנת דוקרנים או מערכת קפיצית . יש בשוק דוקרנים מאיכויות שונות לכן חשוב לבחור חברה מקצועית שמתקינה דוקרנים המיוצרים מנירוסטה. דוקרנים מנירוסטה עמידים בפני מזג האוויר והם אינם מחלידים ולא נשברים בקלות בהשוואה לדוקרנים פשוטים יותר שמיוצרים מפלסטיק.

מערכת קפיצים חדשנית

פתרון חדשני להרחקת יונים ממעקות, מגגות, מאדני החלון ומחללים צרים אפשרית באמצעות התקנת מערכת קפיצים המורכבת מחוטים בעלי רטט. כאשר היונה עומדת על החוט הוא מתחיל לרטוט ואינו מאפשר ליונה לעמוד עליו ולכן היא בורחת מהמקום. פתרון חדשני זה נחשב ליעיל ואפקטיבי והוא גם אסתטי יותר מדוקרנים.

יונאקס – הרחקת יונים מקצועית ובלעדית – אחריות עד 10 שנים!
חברת יונאקס נוסדה בשנת 2001 והינה יבואנית ומתקינה פתרונות בלעדיים בתחום הרחקת יונים. 
אנו יבואנים בלעדיים של חברת EQUIPESCA הברזילאית, אשר ידועה ומובילה בייצור רשתות בתחום למעלה מ-50 שנים.
חברת יונאקס מעסיקה 4 צוותי מתקינים המספקים שירותים בפריסה ארצית, כלל הצוותים עברו הכשרה ע"י גורמים בינלאומיים , אשר מתאפיינת באופי התקנה יחודי,אסתטי המקנה עמידות ארוכת טווח לכלל הפתרונות.
לאחר מתן יעוץ ומתן הצעת מחיר ללקוח, בסיום ההתקנה תנתן כתב אחריות בגין ההתקנה הכוללת אחריות עד 10 שנים בגין הפתרונות ואיכות ההתקנה. 
מבין לקוחותינו, אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, עמיגור, דור אלון,משרד הבטחון, צה"ל,מקורות, תנובה, כרמית, עיריית אשקלון, עיריית באר שבע, עיריית קרית אונו וכו.  

לסיכום, חשוב לפנות לחברה מקצועית של הרחקת יונים על מנת לקבל מענה מקצועי ויעיל למפגעי היונים. יש להרחיק את היונים מסביבת המגורים על מנת להגן על בריאותכם וכדי למנוע מפגעי רעש ולכלוך. 

לשיחת יעוץ ותיאום פגישה נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם