מכשיר להרחקת יונים

יעילות מכשיר להרחקת יונים

יעלות הרחקת יונים אלקטרונית באמצעות מכשירים סונאריים ואולטראסוניים

הרחקת יונים המתבצעת באמצעות מכשיר המפיץ קולות או תדרים אולטרסונים (אולטרא- סונים) , אמור להרחיק את היונים ע"י השמעת תדרים או קולות שהיונים רגישות אליהם  וכך היונים נמנעות מלהתקרב לטווח האזור שבו הרעש נשמע. הרעש או התדר אינו מושמע ע"י בני אדם.

כחברת יבוא המייבאת והמתקינה פתרונות להרחקת יונים, בעלת ותק של למעלה מ- 13 שנים בתחום, אנו דואגים לבחור בקפידה את הפתרונות להרחקת יונים תוך שימת דגש על יעילות ועמידות ארוכת טווח.
בעבר, ייבאנו מכשירים העובדים על קולות אולטאסונים שיעודים הרחקת יונים באמצעות קולות שאינם נשמעים ע"י אדם , המכשיר היה באיכות גבוהה אך היצרנית נמנעה מלתת לנו אחריות על יעילות המכשיר, בדקנו מספר חברות נוסף ותשובתן הייתה זהה.
בסופו של דבר, בחרנו כן לבצע יבוא מדגמי של מספר מכשירים על מנת לבחון את יעילותם. הנחנו מספר מכשירים ללא עלות מצד הלקוח לצורך בחינת המכשיר ויעילותו , המכשירים הותקנו בחללים פתוחים משמע מרפסות וגגות טכניים והן במקומות סגורים כגון מחסנים .
תוצאות תקופת הבחינה היתה שבחללים פתוחים ההשפעה היתה קרובה לאפס על היונים וההשפעה בחללים סגורים ההשפעה היתה חלקית. 

ולכן, אנו כחברה בעלת נסיון וותק בתחום הרחקת יונים, הגענו למסקנה שהפתרונות היעילים ביותר שעליהם ניתן לתת אחריות ארוכת טווח (וזאת עקב עובדות בשטח), הינם רשתות פוליאטילן מקצועיות, דוקרני נירוסטה ומערכות קפיציות.

נוכחות של יונים וציפורים מהווים מטרד ולעיתים נזקים בריאותיים וכלכליים ולכן קיימת חשיבות גדולה לדרישה שהפתרונות יהיו בעלי עמידות ויעילות לטווח ארוך.
יעילותן של הפתרונות נמדדים בעיקר באמצעות מתן כתב אחריות הנמסר ללקוח בסיום ההתקנה, כתב האחריות כולל אחריות על טיב ההתקנה ואיכות הפתרון.

במידה והנכם מעוניינים בכל זאת לנסות ולהרחיק יונים באמצעות אותם מכשירים, אנא דרשו אחריות על יעילות המכשיר וכך תוודאו שתקבלו תמורה מלאה עבור התשלום בגין.

לשיחת יעוץ ותיאום פגישה נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם